Zpět

Nordik Predator Hind

Nordik Predator Hind, vábnička pro vábení holé jelení zvěře, velkých predátorů a jelena Siky v říji

Nordik Predator Hind

Záruka
24 měsíců
Kód
4KU008
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
880 Kč / ks

ks

PopisParametrySoubory ke staženíKomentáře

Popis

Popis produktu Nordik Predator Hind

Nordik Hind je zcela nová a unikátní vábnička. Je navržena speciálně tak, aby imitovala zvuk koloucha jelení zvěře v tísni. Tento zvuk vybudí především laň/ale i ostatní zvěř k aktivitě a přiměje je přijít blíže. Tento způsob vábení je považován za nejúspěšnější v oblastech s hustým výskytem jelení zvěře.

Návod k použití:
Vábnička se také používá k vábení jelena siky v říji. Pro tento projev začněte do vábničky  lehce foukat mručivý zvuk, pak krátkým plynulým  přechodem foukejte velmi silně, pro dosažení vysokého pískavého zvuku, a pak opět krátkým plynulým přechodem snižte intenzitu dechu pro lehké zamručení.

Základním modelem vábíme:
Zavábíme 3x, počkáme a další vábení přizpůsobujeme podle odezvy vábeného jelena. Ten ovšem může přijít i v tichosti a velmi opatrně bez odezvy.

Vábnička může být použita také pro vábení predátorů, jako jsou vlci, medvědi nebo rysi v oblastech s běžným výskytem jelení zvěře.

Tip: Vábnička je pro snazší přenášení a manipulaci složena. Pro vábení a dosažení autentických zvuků je nutné spodní část vábničky roztáhnout (prodloužit). Po skončení vábení ji jednoduše stlačením opět složíte.

Parametry

Produkt nemá žádné parametry.

Soubory ke stažení

Produkt nemá žádné soubory ke stažení.

Komentáře